Możliwość wzrostu u 25-latka

Mam 25 lat, 45 kg. i 167 cm. wzrostu... Nigdy mi to nie przeszkadzało, ale ostatnio myślę o tym, że chciałbym przytyć i być wyższy. Czy to możliwe? Co mogę zrobić, aby urosnąć? Czytałem, że można urosnąć nawet w moim wieku. Czy to prawda? Proszę o rady, zalecenia, jak przytyć i jak urosnąć? Pozdrawiam!

witam,
obawiam się ze osiągnął Pan już swój wzrost ostateczny i naturalnych metod na zwiększenie wzrostu nie ma,
Co do zwiększenia masy ciała - odpowiednio zbilansowana dieta, tutaj zachęcam do odwiedzin profesjonalnego centrum dietetycznego lub po prostu dietetyka, który ułoży Panu dobrą dietę na zwiększenie masy.