Możliwość zabiegu body detox po usunięciu guza piersi

Witam, jestem po usunięciu guza piersi (styczeń 2015)- był to rak inwazyjny. Przeszłam chemioterapię, radioterapię aktualnie zażywam tamoxifen. Chciałabym skorzystać z oczyszczającego zabiegu body detox. Wykorzystuje się tam w połączeniu z wodą prądy. Czy nie ma przeciwwskazań ?

Witam.nie mam wiedzy na temat przeciwwskazań. Rekomendowałabym jednak inne, naturalne sposoby oczyszczania, np przy pomocy trawy jęczmiennej lub pszenicznej, chlorelli, diety owocowo-warzywnej (post Daniela,czyli dieta dr Dąbrowskiej). Sierpień i kwiecień to wg Tradycyjnej Chińskiej Medycyny dobry okres na oczyszczanie. Warto też wprowadzić suplementację - antyoksydanty, takie jak beta karoten, wit C, wit E, jak również koenzym Q10. Życzę zdrowia!