Możliwość zajścia w ciążę

Dzien dobry. Nie jestem gotowa na seks jednak zgodzilam sie na tzw. palcowke, robiliśmy to w ubraniu nie wiem czy miał cos na palcach, raczej nie dotykał rękoma swojeo pewność choć pewna nie jestem jednak bardzo sie boje czy jest możliwość zajscia w ciążę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji nie ma ryzyka ciąży. Proszę udać się do ginekologa lub porozmawiać z rodzicami na temat schematu zapłodnienia i sytuacji w jakich może dojść do zapłodnienia.