Możliwość zajścia w ciążę bez wytrysku

Czy istnieje możliwość zajścia w ciąże, jeżeli mój partner pieścił łechtaczkę i włożył do pochwy czubek palca? Nie doszło do wytrysku, być może na palcu znajdowała się niewielka ilość ejakulatu. Z góry dziękuję.

Milena Lubowicz

Teoretycznie istnieje możliwość przeniesienia nasienia na palcach, więc szansa na zapłodnienie jest, ale nie jest duża.
Pozdrawiam