Możliwość zajścia w ciążę po dotknięciu warg sromowych penisem, na którym znajduje się duża ilość śluzu

Wczoraj uprawialam petting z moim chlopakiem, nie doszlo do wytrysku, jedynie na jego penisie bylo sporo sluzu. Nie wszedl on we mnie, ale przez pare sekund dotykal moich miejsc intymnych , a dokladnie warg sromowych wilgotnym penisem. Czy jest mozliwe aby zajsc w ciaze? Czy w tym sluzie znajduja sie plemniki? Dodam, ze zazwyczaj okres mam nieregularnie i ostatnio pojawil sie 26 listopada.

dni płodne najlepiej wyliczyć z kalendarzyka dni płodnych ( dostępne w Internecie).W nasieniu partnera nawet przed pełnym wytryskiem mogą znajdować się plemniki więc proszę uważać , ryzyko ciąży istnienie, aczkolwiek jest niewielkie.