Możliwość zajścia w ciążę po pettingu z partnerem

Witam. 27.01.2014 uprawiałam petting ze swoim partnerem. Mam 18 lat (w październiku), partner również. Okres rozpoczął mi się 8 stycznia, zakończył się 14 stycznia. Mam cykle ok 33-35 dni (czasem się waha do max dwóch dni). W dniach 22-25 stycznia miałam bardzo wilgotną pochwę, jednak 25 przestałam czuć tą wilgoć. Partner na dosłownie sekundę włożył do pochwy suchego penisa. Jest możliwość zajścia w ciążę? Dodam, że współżyjemy bardzo rzadko.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje niewielkie ryzyko ciąży. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach od potencjalnie ryzykownego zdarzenia. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.