Możliwość zajścia w ciążę po przeniesieniu śluzu do pochwy

Witam.
Otóż moim problemem jest to, że wkładałem mojej dziewczynie palca do pochwy, myślę że nie dość głęboko, bo do połowy palca. Wcześniej dotykałem penisa przez bieliznę, na której było trochę śluzu.
Okres spóźnia się jej już tydzień. Czy jest to możliwe, że zaszła w ciążę? Miesiąc temu mieliśmy podobna historie (wtedy miałem, myślę, że więcej śluzu nawet), okres spóźnił się o tydzień. Czy to normalne?
Proszę o szybką odp., z góry dziękuję.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Jeżeli pisząc "śluz" ma Pan na myśli preejakulat (wydzielinę, która wydostaje się czasem z męskiej cewki moczowej przed właściwym wytryskiem), to szansa na zapłodnienie w opisanej sytuacji istnieje, aczkolwiek jest zdecydowanie minimalna. Najprawdopodobniej Pana dziewczyna cierpi na zaburzenia hormonalne lub też miesiączki spóźniają jej się z powodu nadmiaru stresu. Dla uspokojenia się, mogą Państwo jednak wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam!