Możliwość zajścia w ciąże po seksie z wytryskiem wewnątrz pochwy

Witam chciała bym sie dowiedziec czy mogę być w ciąży jeśli uprawiałam sex 9.01 a miesiączke miałam 23.12 a wytrysk był do srodka czy jest możliwość ze zaszłam w ciąże.A od kilku dni bola mnie piersi i podbrzusze.Prosze o odp Pilne

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w takiej sytuacji jest możliwa, jednak nie można jej jednoznacznie potwierdzić.