Możliwość zajścia w ciążę po stosunku bez zabezpieczenia

Dzień dobry, Kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia (był we mnie tyko chwilę, ok 5 sekund na początku, nie doszedł we mnie). Był to mój drugi dzień po dniach płodnych. Jednak 3 listopada powinna się mi zacząć miesiączka (stosunek odbył się 27.10). Nie pojawiła się do 12.11, jednak nie wykluczam że miałam bardzo stresujące sytuacje na początku miesiąca. Czy jest duża możliwość zajścia w ciążę? Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ponieważ współżyli Państwo bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży istnieje. Bez wątpienia nie jest jednak wysokie. Ponieważ opóźnia się Pani miesiączka sugeruję wykonanie testu ciążowego. Jeśli wynik będzie negatywny proszę cierpliwie poczekać na miesiączkę.