Możliwość zajścia w ciążę po stosunku bez zabezpieczenia w 12-13 dniu cyklu

Witam, kilka dni temu uprawiałam sex z moim chłopakiem bez zabezpieczenia. Od tamtego czasu mam jakoś mało śluzu jest on taki nie ciągnący się. Mam zazwyczaj 32 dniowe cykle (mniej wiecej), teraz mam 15 dzień cyklu a gdy doszlodo stosunku byl to 12-13 dzień cyklu. W dodatku moja pochwa zrobila sie grubsza. Chlopak nie spuscil sie we mnie ale nie jestem pewna czy zupelnie nic nie dostalo sie do srodka. Czy moglam zajsc w ciążę?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, nie można wykluczyć możliwości zajścia w ciążę w opisywanej sytuacji, wykonanie testu ciążowego z moczu pozwoli na uzyskanie wiarygodnego wyniku dopiero w terminie spodziewanej miesiączki.