Możliwość zajścia w ciążę po stosunku z wytryskiem na zewnątrz

Gdy kochałam sie z chłopakiem za pierwszym razem bez zabespieczenia (doszło do wytrusku na zewnątrz !) a przed drugim stosunkiem wytarlismy czlonka chusteczka i członek byl suchy czy jest możliwość że na czlonku zostaly plemniki, czy jest mozliwosc zajcia w ciaze ?

Ze względu na możliwość występowania żywych plemników w preejakulacie (płynie, który wydziela się z cewki moczowej jeszcze przed wytryskiem) stosunek przerywany nie jest dobrą formą antykoncepcji i istnieje ryzyko zajścia w ciąże. Dokładne wytarcie do sucha spermy zabija plemniki, jednak nie można wykluczyć, ze śladowa ich ilość pozostała w cewce moczowej (zwykle oddanie moczu rozwiązuje ten problem). Pozdrawiam!