Możliwość zajścia w ciążę podczas seksu przerywanego z prezerwatywą

czy można zajść w ciążę kiedy uprawia się seks przerywany z prezerwatywą w dni płodne lub w nie płodne?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Stosunek przerywany i stosunek w prezerwatywie nie dają 100% skuteczności i istnieje ryzyko ciąży choć jest ono niewielkie. Nie ma możliwości zapłodnienia po owulacji czyli na kilka dni przed krwawieniem miesiączkowym.