Możliwość zajścia w ciążę podczas stosunku, który trwał minutę

Czy mogłam zajść w ciążę po stosunku, który trwał 1 minutę?Był to mój pierwszy raz, nie używaliśmy żadnych zabezpieczeń,nie wiem czy doszło do wytrysku(raczej nie) i nie wiem czy to były moje dni płodne czy niepłodne. Strasznie się stresuje, i może to jest powód spóźniania się miesiączki,ale sama już nie wiem co mam myśleć. Bardzo Proszę o odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży powinna Pani zatem wykonać test ciążowy. W przyszłości, jeśli nie chce Pani zajść w ciążę, proszę natomiast pamiętać o skutecznej antykoncepcji.