Możliwość zajścia w ciążę przy jednorazowej penetracji

Witam, przedwczoraj między mną a moją partnerką doszło do zbliżenia. Ale penetracja była jednorazowa, co więcej, przypadkowa. Do wytrysku doszło ok. 15 minut po tym zdarzeniu na piersi partnerki. Czy istnieje możliwość zajścia w ciążę? Dodam jeszcze że za tydzień partnerka spodziewa się okresu. Pozdrawiam.

Jednorazowa penetracja, nawet na króciutko i "niegłęboko"
jest potencjalnie płodna, jeśli heteroseksualna para jest płodna i jajeczko jest akurat dostępne...
Pozdrawiam.