Możliwość zajścia w ciążę przy niepłodności pierwotnej, wadzie rozwojowej macicy i endometriozie

Witam,w zeszłym tygodniu miałam robioną laparoskopie,histeroskopie i drożność jajowodów ze względu na brak ciąży.Efekty są takie że w rozpoznaniu wyszło że mam niepłodność pierwotną,wadę rozwojową macicy(jama macicy nieco zwężona w wymiarze poprzecznym - litera T) i endometrioza 1st którą skoagulowano.Czy po takich rozpoznaniach jest możliwość zajścia z ciąże?Jak się to leczy? W wypisie mam też napisane o kontroli hemostazy.Co to jest i czy to się leczy? Dziękuję za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do ginekologa. Po badaniu oraz łącznej analizie karty wypisowej ze szpitala będzie można określić odpowiednie postępowania.