Możliwość zajścia w ciążę przy tabletkach

Zażywam tabletki antykoncpecyjne dopiero od tygodnia,podczas pieszczot z moim chłopakiem po jakims czasie on zakłada prezerwatywe,zeby wytrysk byl w srodku niej ale zanim ją założy,wiadomo,że jakieś plemniki mogą pojawić się na jego dłoniach,czy pozniej dotykajac mnie w miejscach intymnych jest mozliwosc,zebym zaszła w ciaze?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli stosuje Pani antykoncepcje regularnie oraz nie występują czynniki mogące zaburzyć jej działanie to ryzyko ciąży jest znikome. W razie wątpliwości proszę skonsultować się z ginekologiem.