Możliwość zajścia w ciążę w czasie przyjmowania luteiny

MAM 24 LAT I CHCE ZAJSC W CIĄŻE I WTYM PROBLEM MAM NIE REGULARNY I PRZEDCTAWIAM W LISTOPADZIE BYŁ 26 W GRUDNIU NIE I W STYCZNIU NIE BYŁO BY ALE GINEKOLOG WYPISAŁ LUTEINE DOPOCHWOWO I ZASTOSOWAŁAM TO BYŁA 9 STYCZNIA I TERAZ MAM W 16 DNIU CYKLU WZIOSC DO 25 I POTEM CZEKAC NA OKRES A WTYM CZASIE CZY MOŻLIWE ŻE BENDE MOGŁA ZAJŚC I KIEDY PŁODNE DNI I KIEDY ZACZĄC WSPÓŻYC ŻEBY UDAŁO SIE CZEKAM NA ODPOWIEDZ

Renata GrzechociĹska

Witam.
Ze względu na nieregularność cykli trudno mi podpowiedzieć kiedy występują u Pani dni płodne. Problemy hormonalne odpowiadające za taki stan kliniczny mogę utrudniać zajście w ciążę lub powodować przedwczesne porody. Proszę pozostać pod opieką ginekologa, który poprowadzi Pani leczenie.
Pozdrawiam