Możliwość zajścia w ciążę w wieku 43 lat

Witam serdeczenie...moje pytanie jest bardzo osobiste do specjalisty ginekologa...czy w wieku ukonczonych 43 lat gdzie zawsze miesiaczki byly regularne przez lata co 28...26 ...a teraz od 4 miesiecy co 31...czy mam mozliwosc zajscia w ciaze?

Elżbieta Rhone

Jeśli występuje u Pani cały czas owulacja to jak najbardziej istnieje możliwość ciąży, ale trzeba pamiętać o tym, że w tym wieku są na to mniejsze szanse niż np. w wieku 30 lat.

Elżbieta Rhone

Jeśli nadal występuje u Pani owulacja to oczywiście istnieje możliwość zajścia w ciążę. Należy jednak wziąć pod uwagę, że w Pani wieku szanse na ciążę są znacznie mniejsze niż np. u trzydziestolatki.

Elżbieta Rhone

Witam,
jeśli występuje u Pani owulacja (o czym pośrednio świadczy występowanie miesiączek) to jak najbardziej jest szansa na zajście w ciążę. Jednak z wiekiem szansa ta jest coraz mniejsza.