Możliwość zamiany soczewek zaleconych przez okulistę

Witam Chciałabym się dowiedzieć czy jeśli lekarz okulista określił u mnie wadę wzroku w oku lewym -1.00 a w prawym -1.50, BC 8.4 DIA 14.0 i zalecił soczewki Acuvue Oasys with Hydraclear plus, mogę je zmienić na inne? Jeśli tak to jakie? Myślałam o Bausch&Lomb Soflens 38 ponieważ mają podobne parametry. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Witam. Jest to soczewka dawna 3 miesięcznaB&L. Bardzo dobra, ale nie tak dobra jak Oasys 2 tydodniowa/ miesięczna, s a zrobione z zupełnie różnych materiałów. Ja bym nie zmieniała. Pozdrawiam