Możliwość zamoczenia stopy w misce z szarym mydłem 11 dni po operacji haluksa

Witam, jestem po operacji Halluxa 11 dni, opuchlizna lecz nie duża utrzymuje się tylko i wyłącznie przy szwach. Pytanie moje kiedy będę mogła zamoczyć na niedługo zamoczyć i umyć stopę w misce z szarym mydłem. Proszę o odpowiedź

Witam. Po 11 dniach od zabiegu rana jest szczelna i umycie jej normalnym mydłem nie zaszkodzi. Po tym wskazane jest odkażenie octenbiseptem oraz opatrunek maściowy- przykładowo alantan. Szare mydło o ile nie stać Panią na normalne - białe ;)) Moczenie - czyli dłuższe namaczanie nie jest wskazane bo rozpulchnia skórę.