Możliwość zapłodnienia po pieszczotach bez wytrysku w środku

Witam panstwa mam pytanie czy jest mozliwosc ciazy w momencie kiedy nie bylo wspolzycia plciowego jedynie pieszczoty palcem miejsc pochwy i analnie. Od kilku dni smarowalam sie mascia clotrimazolum bo pojawil sie grzyb w okolicach pod piersia i na plecach.Czy jest mozliwosc ciazy?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli ręce osoby pieszczącej nie miały kontaktu z preejakulatem lub spermą to nie ma ryzyka zajścia w ciążę.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży właściwie nie istnieje. Nie ma powodów do niepokoju.