Możliwość zapłodnienia po wytrysku na brzuch

Witam:) Mam 19,5 lat. 25 stycznia współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia. Nie skończył we mnie, wytrysk był na brzuch jednak obawiam się płynu ejakulacyjnego. Czy istnieje możliwość zapłodnienia ? Dodam że partner nie współżył wcześniej jak miesiąc temu. Mój cykl miesiączkowy jest co 33-35 dni. Ostatni okres miałam 2 stycznia.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Stosunek przerywany nie jest pewną metodą antykoncepcji. W opisanym przypadku do zbliżenia doszło w 24 dniu cyklu i nawet zakładając cykle 35 dniowe był to już najprawdopodobniej dzień niepłodny. Prawdopodobieństwo ciąży wydaje się więc być niewielkie.