Możliwość zapłodnienia przez preejakulat przeniesiony na palcach

Całowałam się z moim chłopakiem i wyleciał mu śluz, ten przed wystryskiem i dotknął go palcami, ale przez majtki, ale miał suche palce a później dotykał mnie tam, ale tylko przejeżdżał po wargach sromowych, nie wkładał do środka palca, czy jest możliwość zajścia w ciąże? troche się denerwuje, jestem dziewicą i okres spóźnia mi się dzisiaj 6 dzień (mam nieregularny, ale nie pamiętam kiedy ostatnio miałam aż 38 dni)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest znikome. Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.