Możliwość zapłodnienia przy seksie oralnym

Witam, mam pytanie. Wczoraj z moim chłopakiem uprawialismy seks oralny. Do penetracji nie doszło, wytrysku również nie, jednak mam pewne obawy, ponieważ najpierw to ja zajmowałam się chłopakiem, a potem on mną. Czytalam w internecie ,ze w trakcie takich pieszczot u mężczyzny wydziela się płyn z niewielką ilością mało ruchliwych plemnikow.jestem bardzo wrażliwa w tych sprawach, zdaje sobie sprawę ze to niemal nieprawdopobne,ale bardzo się stresuję.czy w jakiś sposób moglo dojsc do zapłodnienia?

Dzień dobry.

W opisanym przez Panią przypadku, jeżeli nie było kontaktu penisa przynajmniej z wejściem do pochwy, zajście w ciążę jest niemożliwe.

Pozdrawiam.