Możliwość zarażenia się chorobami podczas seksu oralnego z prostytutką

Witam, zdarzył mi się przygodny kontakt oralny z prostytutką moje pytanie brzmi czym mogłem się zarazić i kiedy mogę się na to przebadać ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

W czasie ryzykownych kontaktów istnieje prawdopodobieństwo zakażenia takimi wirusami jak HBV, HCV, HIV, HSV, HPV oraz chlamydiozą, rzeżączką, kiłą, a także rzęsistkowicą, kandydozą czy nieswoistym zapaleniami bakteryjnymi. Szczególnie niebezpieczne jest zakażenie wirusami HBV, HCV i HIV. W związku z tym proponuję w odpowiednim czasie wykonać badania w kierunku opisanych wirusów.