Możliwość zarażenia się po kontakcie z prostytutką

Witam mam pytanie ostatnio skorzystałem z usług prostytutki i chciałem się dowiedzieć jakie są szanse na to że nie zaraziłem się od niej HIV czy tym podobnym ? Całowałem się z nią,robiłem minetę ale kochałem się w prezerwatywie czy istnieje wobec tego możliwość zarażenia się ?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak istnieje możliwość przeniesienia zakażenia. proponuję udać się do lekarza dermatologa-wenerologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Lek. Krzysztof Szmyt

W tej sytuacji istnieje niewielkie potencjalne ryzyko zakażenia.

Piotr Pilarski

Witam,

w opisanej przez Pana sytuacji istnieje możliwość zakażenia. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.