Możliwość zastosowania leku Flucinar podczas karmienia piersią

Witam! Moja córka urodziła 17-go października córkę i karmi piersią. Dostała uczulenia na rekach , uciązliwe bąble ( ona jest alergikiem i miała juz takie objawy) . Jak nie była w ciązy używała Flucinaru i jej pomagał, Teraz obawia się go użyć ze wzgledu na karmienie piersią. Bardzo prosze o podpowiedź czy moze go użyc ..lub ewentualnie kiedy po kuracji Flucinarem może wrócic do karmienia. Zmartwiona babcia , 58

Milena Lubowicz

Miejscowo maść można stosować krótkotrwale karmiąc piersią.
Pozdrawiam