Możliwość zażywania tabletek Hydrominum podczas karmienia piersią

Witam,mieszkam w Wielkiej Brytanii. Mam problem z cellulitem. W Polsce kupilam tabletki "Hydrominum",chcialam zapytac czy moge je zażywać jesli karmie dziecko piersia? Dziękuję za odpowiedź.

Witam serdecznie,

Proszę zapoznać się z ulotką dołączona do suplementu. Z pewnością zamieszczone są tam przeciwwskazania. Jednak ja na Pani miejscu nie zażywałabym tego typu suplementów podczas karmienia. Nie wiadomo jak zareaguje dziecko. W hydrominum jest sporo ziół które mogą wywołać reakcje alergiczne.

W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk

Urszula Forenc Dietetyk, Wrocław

Takie tabletki zazwyczaj nie dają dobrych efektów. Proszę raczej postawić na aktywność fizyczną i zdrowe, świeże produkty.