Możliwość zjedzenia śniadania 1,5 godziny po przebudzeniu na diecie odchudzającej

Witam wstaje o 5.oo rano czy mogę śniadanie zjeść o 6.30? wcześniej nie jestem w stanie nic przełknąć...jestem na diecie odchudzającej

Dzień dobry!
Śniadanie powinno dać energię na początek dnia, dlatego najlepiej spożywać je do godziny od przebudzenia. Istotne jest, aby było pełnowartościowe. W tym celu polecam: owsiankę z orzechami/ nasionami słonecznika/ suszonymi owocami; jajecznice na parzę; kanapki z wędliną drobiową i warzywami; sałatki z warzyw i jogurtu naturalnego z dodatkiem otrębów np. żytnich.
Po więcej porad żywieniowych zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/ Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska