Możliwość znieczulenia przy porodzie

bardzo boje się porodu mam tez przykre wspomnienia dlatego bardzo mi zależy na znieczuleniu tylko nie wiem czy to nie bedzie szkodzić dziecku słyszałam tez ze potrzebne beda badania do znieczulenia bo bez nich nie bede mogła go otrzymać mam takie pytanie czy w trakcie ciąży mozna też je wykonac i na czym to polega ?

Znieczulenie do porodu jest jak najbardziej możliwe. Musi Pani przynajmniej na miesiąc przed terminem umówić się na wizytę do anestezjologa i ustalić z nim procedurę w porozumieniu z lekarzem położnikiem. Prawidłowo wykonane znieczulenie nie zagraża dziecku