MR kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego 51-latki
Witam, robiłam ostatnio MR kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego i chciałam się coś dowiedzieć o nim. Opis: Badaniem objeto odcinek Th11_s3. Poziome ustawienie kości krzyżowej. Osłabienie sygnału RF w obrazach T2-zależnych z tarcz międzykręgowych L4-L5 i L5-S1 oraz obniżenie ich wysokości- zmiany dehydratacyjno-degeneracyjne. Tylna, pośrodkowa i paramedialna prawostronna wypuklina pierścienia włókniestego tarczy międzykręgowej L4-L5 wlk. 3,3mm., uciskająca przednią ścianę worka oponowego i zachyłki bo

KOBIETA, 51 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Niestety opis nie jest skończony,. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Na podstawie bezpośredniego badania oraz łącznej analizie powyższego badania będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.