Mroczki przed oczami i zawroty głowy z powodu przeciążenia kręgosłupa

Witam od jakis 14 dni mialem mroczki przed oczami, zawroty głowy oraz ogolne złe samopoczucie czytajac w internecie wpadłem ze moze to byc od przeciazenie kregoslupa(pracuje w domu na laptopie z za niskim stołem nie ma co ukrywac) od tego dnia staram sie siedziec,stac prosto i wymieniłem poduszke na jasiek , mroczki troche ustały ale jeszcze min różnica jest, chcialem zapytac ile czekac na calkowita poprawe?

Witam. Sugeruję dodać do tego troche wysiłku fizycznego (najlepiej pływanie na plecach) lub gimnastyki. Jeśli nie będzie poprawy po ok. 2 tygodniach proszę udać się do lekarza