Mroczki przed oczami, zimne dłonie i stopy a podwyższony poziom cholesterolu

witam.mam 31 lat.od jakiegos czasu mam zawroty głowy, mroczki przed oczami, zimne dlonie stopy, bole glowy, brak koncentracji, bylam u kardiologa ekg serca w porzadku.od czerwca biore asentre.lekarz stwierdzil ze moge niec wysoki cholesterol i slabe krazenie.dostalam leki betaserc i od cholesterolu.tylko ze nie zrobil mi zadnych badan.czy moze byc jakas inna przyczyna.

Magdalena Mroczek

Tak, stan taki może mieć wiele przyczyn. Można zgłosić się do lekarza rodzinnego i diagnostykę rozpocząć od wykonania badań morfologii i biochemii krwi.