Mrowienia i drętwienia przy boreliozie a choroba weneryczna

Witam wczoraj doszlo dostosunku z przypadokowa dziewczyna sex byl z gumka Od rana mrowieje mi cialo moglem chwycic jakas choroba wenryczna czy przez oral tez mozna chycic jeszcze miesiac temu prostytutka robila mi oral bez gumki czy moglem cos zlapac.dodam ze cierpie na bolerioze czy te mrowienia sa wywolane moze tym albo choroba wenryczna.Jestem z rudy ślaskiej prosil bym ojakies namiarygdzie mozna wykonacz wsystkie jakie sa dostapne badania na choroby weneryczne

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą występować w przebiegu boreliozy. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Odpowiedniego specjalistę znajdzie Pan w bazie lekarzy portalu abcZdrowie.pl