Mrowienie dłoni i zaburzenia czucia

Dzień dobry.mam taki problem.po pracy fizycznej za granicą, odczuwałam mrowienie prawej ręki i dłoni.Z czasem ból ustąpił, ale nastąpiło zaburzenie czucia i uczucie mrowienia w środkowym palcu prawej ręki. Te dolegliwości nie ustępują od 1,5 mc. Lekarz ogólny zalecił badanie krwi, moczu, OB wszystko okej. Zdjęcie RTG obu dłoni również.Dostałam skierowanie na badanie kanału cieśni nadgarstka, ale czuje się zbyta,nie było zadnych oględzin.Dostałam Maligamma 100, i nie ma poprawy.Co robić?

Witam! Zdecydowanie zalecam dokładną diagnostykę w kierunku zespołu cieśni nadgarstka, gdyż opisane dolegliwości związane mogą być właśnie z tym schorzeniem. Proszę postępować zgodnie z zalecaniami lekarza rodzinnego.