Mrowienie i bóle głowy po kłótni

Potrzebuję pomocy. Pod wpływem kłótni z bliską osobą nie potrafiłam oddychać, miałam bezdechy (również będąc niemowlęciem), unormowało się po około 20 minutach, kiedy poczułam mrowienie na ustach. Teraz tylko bardzo boli mnie głowa. Od około miesiąca czuję się źle na zdrowiu psychicznym. Jestem drażliwa, często zmęczona, zniechęcona do wszystkiego. Pod wpływem emocji (takich jak dziś) i strachu, czuję jak się pogarsza mój stan. Co robić?

Witam,
często takie objawy są następstwem wczesnych doświadczeń/kłótni domowych,np.między dorosłymi/.W dzieciństwie jednak dziecko nie jest w stanie zając stanowiska i reaguje wyłacznie strachem,bo kłótnia,czy inne niezrozumiałe sytuacje zagrażają jego bezpieczeństwu.Obecną sytuację powinna Pani przepracować z kimś bliskim,lub terapeutą,bowiem reaguje Pani na nią z pozycji "tamtego"dziecka,czyli utrwalonym schematem,który już nie działa jakościowo lecz jest reakcją nerwicową.
Pozdrawiam serdecznie.

Zachęcam do zgłoszenia się do lekarza psychiatry. Zależnie od diagnozy zleci farmakoterapie i/lub skieruje do psychologa, psychoterapeuty.