Mrowienie i delikatny ból twarzy a półpasiec

Od rana czuję mrowienie i delikatny ból twarzy, w okolicy prawego oczodołu, kości jarzmowej i skroni. Wszystko po prawej stronie. Mam dwumiesięczne dziecko i boję się, że to półpasiec i że dziecko dostanie ospę, mimo karmienia piersią. Brak jest innych objawów. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam serdecznie.

Półpasiec jest mało prawdopodobny (ale możliwy) u 30 letniej zdrowej osoby. Proszę czekać na rozwój objawów. Dziecko dzięki przeciwciałom w mleku jest chronione.