Mrowienie i drętwienie kończyn, osłabienie siły mięśniowej i podwójne widzenie
Witam. Od dłuższego czasu mam problemy ze swoim zdrowiem. Na dzień dzisiejszy istnieją takie objawy jak: mrowienia drętwienia kończyn dolnych-górnych, osłabienie siły mięśniowej, podwójne widzenie-zamazane widzenie, ból pozagałkowy, pieczenie wzdłuż kręgosłupa szczególnie odcinek LS. Wyniki : białko w PMR 60 ; ANA 1:320, MRI głowy- ok ,MRI kręgosłupa LS-zmiany typ MODIC I, VEP-ok, LTT borrelia ,reszta wyników w normie.Pogorszenie i rozsianie objawów nastąpiło po podaniu abx dożylnie.

MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Sugeruję kontakt z neurologiem. Mam za mało informacji aby udzielić jednoznacznej odpowiedzi i potrzebowałbym wykonać dodatkowe badania.