Mrowienie i pieczenie penisa - co to może być?

Witam i proszę o pomoc. Od 3 dni czuję coś w rodzaju delikatnego mrowienia lub pieczenia czubka żołędzia. Szukałem różnych informacji na ten temat. Wszystkie są bardzo podobne, a ja nie posiadam żadnych białych plamek na żołędziu ani na prąciu oraz żadnych specjalnie widocznych zaczerwienień i bólu.   Objawy te mam podczas normalnych czynności np. gdy siedzę i oglądam TV. Delikatnie ostrzejsze pieczenie odczuwam podczas oddawania moczu, potem znów jest jak wspomniałem wcześniej. Bardzo proszę o pomoc, gdyż nie wiem czy to coś poważnego. Czy warto iść z tym do lekarza? Czy może samemu da się to wyleczyć? Proszę o konkretną odpowiedź.   Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam!

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Opisywane objawy prawdopodobnie wskazują na infekcję dróg moczowych.
Wskazane jest wykonanie badania ogólnego moczu i konsultacja z lekarzem rodzinnym.
Jeżeli pojawią się zmiany skórne, należy rozważyć wizytę u dermatologa.

Pozdrawiam.