Mrowienie i sinienie nóg w wyniku długiej pozycji stojącej a poród przez cesarskie cięcie

Witam, Lata wcześniej zauważyłam, że gdy długo stoję odczuwam mrowienie i sinieją mi nogi. Zdarzało się to sporadycznie raz na miesiąc/dwa i rodzice się tym przez to nieinteresowani uznając, że to pewnie nic groźnego. Obecnie jestem w 9 miesiącu ciąży i przypadłość pojawia się kilkanaście razy dziennie. Podczas stania nogi robią się ciemno sine i wyskakują na nich białe plamki i nie mogę ustać. Czy nic nie stoi na przeszkodzie cesarskiemu cieciu ? Co to jest? Morfologię mam poprawną. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego ciąże i powiedzieć o powyższym objawie. Jeżeli czas oczekiwania jest długi proponuję udać się na izbę przyjęć szpitala ginekologicznego.