Zapytaj lekarza

1 , 0 1 9 , 6 3 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Mrowienie nogi po radioterapii raka szyjki macicy

czy po radioterapi raka szyjki macicy nieoperowanego moze byc cos takiego jak mrowienie nogi czy to skutki uboczne
ponad rok temu

Witam serdecznie, Mrowienie może być zarówno skutkiem ubocznym działania radioterapii jak i np. zaburzeń elektrolitowych, w tym obniżonego poziomu magnezu czy potasu. Pozdrawiam!

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam , nie da się odpowiedzieć na to pytanie nie znając zakresu , wielkości pola ani dawki napromieniania. Proszę pytać lekarza radioterapeutę - on zna odpowiedź na Pani pytanie , pozdrawiam , zż

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy