Mrowienie po prawej stronie głowy

Witam. Mam dziwny ból głowy po prawej stronie, jest to jakby mrowienie albo jakby ktoś mi wsypał węgiel, ból często przechodzi do szyji, ucha, czy oka gdzie czuje jakby to oko mialo mi zaraz wyplynac. Gdy wstaje jest wszystko dobrze, gdy zaczynam po malu wykonywac rozne czynnosci, bol znow przychodzi. Mam juz tego dosyc, nie wiem co zrobic. Bol jest od niemal tygodnia. Dzis do tego bolu mam mroczki przed oczyma, czasami czuje jakbym sie chwiala mimo ze ide prosto. Proszę o radę.

Piotr Jurczyk

Witam. Pani objawy mogą odpowiadać migrenie, za czym przemawia jednostronność, czas trwania bólu, nasilenie w czasie podejmowania czynności oraz objawy wzrokowe. Jednak dokładnego wywiadu powinien dokonać lekarz, gdyż w bólach głowy objawy często się na siebie nakładają. Zachęcam do zgłoszenia się do lekarza POZ. Pozdrawiam.