Mrowienie pod żebrem

Mam 29 lat. Mam takie uczucie mrowienia pod lewym żebrem, chyba przy dole jak kończą się żebra. Co to może być? Pojawia się i znika.

Witam! Na podstawie opisanych objawów nie można postawić diagnozy. Dolegliwości o charakterze mrowienia są dość typowe dla schorzeń kręgosłupa, jednak rzadko występują w opisanej lokalizacji. Dlatego ważne jest ustalenie rzeczywistego charakteru dolegliwości, co mozliwe jest po zebraniu dokładnego wywiadu i przeprowadzeniu badania fizykalnego. Doradzam zatem wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu powyższych czynności zaleci dalsze postępowanie. Pozdrawiam