Mrowienie w całym ciele oraz bóle głowy, brzucha i gardła

Odczuwam mrowienie w całym ciele,boli mnie głowa,brzuch i gardło,wypadają mi włosy,brwi i rzęsy,bolą mnie stawy i kości,jestem bardzo osłabiona,ciągle zmęczona i ospała,pogorszył mi się wzrok (często mam mroczki przed oczami),nie mam apetytu i tracę na wadze w krótkim czasie,bardzo szybko się męczę,puchnie mi w buzi,swędzi mnie całe ciało,bardzo się pocę. Czym to może być spowodowane?

Te liczne objawy mogą być spowodowane niedoborami mikroelementów i witamin, ale równie dobrze jakąś konkretną chorobą. Koniecznie należy zgłosić się do lekarza aby przeprowadzić badania diagnostyczne.