Mrowienie w kończynach po dwóch ciążach

Witam.Mam 23 lata i jestem po 2ciazach.Po pierwszej ciazy zaczelam cwiczyc,biegac i zaczelo mnie takze bolec prawe kolano.W drugiej ciazy to kolano rowniez mnie bolalo ale sadzilam ze minie po ciazy. Znów zaczelam cwiczyc. Nagle w pewien dzien po rowerze i przysiadach zaczelo mnie mrowic w nogach i rekach(przeszlo).Zaczely mnie bolec stawy obydwu kolan,rak.Mialam robione RTG kolana w kierunku gonartrozy ale wszystko ok. Boje sie ze ze to RZS. Jutro wyniki OB, ASO, mocz, morfologia.. prosze o odp

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos więcej powiedziec. proponuję udac się do lekarza reumatologa.

Organizm po dwóch ciążach (zakładam w niedługim odstępie czasu) może być znacznie osłabiony. Proponuję aby zwolnić tempo odbudowy sprawności fizycznej i dostosować do możliwości kondycyjnych. Ból stawów i kolan prawdopodobnie jest wynikiem osłabienia. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki