Mrowienie w nodze i brak przepływu w tętnicy

Witam, jakiś czas temu wysłałem zapytanie nt mrowienia w nodze; w badaniu usg tętnic kończyn dolnych nie spośród wszystkich tętnic nie uwidoczniono przepływu w t. grzbietowej s. prawej. Do kogo powinienem się teraz zwrócić, lekarz prowadzący badanie oznajmił jedynie iż nie jest dobrze i powinienem zgłosić się do chirurga naczyniowego. Niestety terminy nawet prywatnie są długie a noga strasznie boli podczas chodzenia.

Na pewno trzeba w tej sprawie pilnie skonsultować się z chirurgiem naczyniowym lub ewentualnie chirurgiem ogólnym (terminy powinny być krótsze), aby włączyć odpowiednie leczenie.