Mrowienie w nodze po usunięciu jajnika

Dwa tygodnie temu usunięto mi laparskopowo prawy jajnik od dwóch dni przez cały czas odczuwam mrowienie w prawej nodze zaczynające się od palców i promieniuje aż do kolana a niekiedy do uda.Noga jest ciepla a ja czuje w niej zimno Byłam u lekarz ale mieszkam w UK a wiadomo jaka służba zdrowia tu jest i lekarz stwierdził że neurologicznie wszystko jest ok a mrowienie może być skutkiem uszkodzenia nerwa podczas laparoskopi lub skutkiem ubocznym po wpuszczeniu gazu do otrzewnej. Czy to możliwe???

Witaminy w ciąży

Witam , wiadomo , że służba zdrowia w UK jest znacznie lepsza niż w Polsce!!! Niestety nie jestem w stanie na odległość PL-UK powiedzieć nic autorytatywnego bez zbadania pacjentki! Nie operowałem! Nie znam stanu obecnego bez zbadania!!! SORRY! Nic nie mogę pomóc!!! z.żurawski