Mrowienie w nogach i kurcze

Nocne kręcenie nóg.Miałem robione USG Dooplera, wynik OK. Zawsze w tych samych miejscach boli jedna noga (lewa), jak masuję to czuć jakby guziczki maleńkie, które po prostu bolą przy rozcieraniu.Jest to niezależnie od tego czy mam wysiłek fizyczny czy nie.Trochę pomagają maście chłodzące (końska). Magnezy nie pomagają.Uciążliwe jest jak jest ciepło w pokoju, albo jak jest pełnia.To nie są także żylaki, podejrzewam skurcze bo jak napinam udo a później rozluźniam, pozostaje zbite.

Radziłbym wykonać diagnostykę w kierunku zmian patologicznych w zakresie odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa i skonsultować się jeszcze z neurologiem. Oczywiście decyzje w tej sprawie powinien podjąć lekarz prowadzący.