Mrowienie w nogach, impulsowe skurcze mięśni, zmęczenie

Dzień dobry od około 2 lat jestem ciagle zmęczony i senny towarzyszy temu ciagle mrowienie w nogach i impulsowe skurcze mięśni nawet ostatnio mam wrażenie jakby poprostu drgałySzybko mnie bolec zaczynaja po około 5 godzinach juz odczuwam ciagle stanie na nogach.. Nie mam chęci na nic i tez tak wyglądam ciagle słyszę ze jestem niewyspany kiedy dobrze sypiamLatałem po lekarzach byłem u neurologa nic nie stwierdził Przy usg przypadkowo dowiedziałem sie ze mam powiększona i przetłuszczona watrobe

Jeżeli wszystkie wyniki badań są prawidłowe to proszę pomyśleć o depresji i udać się na konsultację psychiatryczną.
Specjalista po dokładnym przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego będzie mógł postawić diagnozę i dobrać odpowiednie postępowanie. Oceni też nasilenie Pana objawów i zdecyduje, jeśli będzie taka potrzeba, o zastosowaniu farmakoterapii, psychoterapii lub obu metod łącznie.

Depresja ma różne oblicza, objawy, przyczyny itd., w zależności od tego dobiera się odpowiedni sposób leczenia.