Mrowienie w okolicach sercu a rzucenie palenia papierosów

Żucilem papierosy w zeszlym roku moja praca zaczyna sie od 6:30 rano a konczy o 19:00 wiec musze wstawac okolo 5 rano, kiedy sie budze czuje dziwny bol w sercu nie jest duzy to raczej mrowienie odczuwalne mrowienie niepokojace napewno bylem u lekarza i cisnienie oraz jak sprawdzal sluchawkami serce mam w normie mimo to cos jest nie tak (nie mam nadwagi od dawna staram sie odzywiac w miare zdrowo ktos mi mowil ze moga to byc kwasy zoladkowe, nie mam pojecia co mi jest prosze o odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Być może ma Pan rację. Proponuje koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.